Кокцилад (тд ензим)

Кокцилад призначений для профілактики і лікування еймеріоза свиней та птиці. Курчатам-бройлерам препарат застосовують з першого дня життя і виключають з раціону за 5 днів до забою. Ремонтному молодняку ​​курей препарат застосовують з першого дня життя протягом 15 - 16 тижнів вирощування. Для свиней і птиці Кокцілад застосовується з розрахунку 0,5 кг препарату на одну тонну корму методом ступеневої змішування.

Препарат активний щодо всіх видів еймерій, що паразитують у птахів, у тому числі E. acervulina, E. mivati, E. maxima, E. necatrix, E. brunetti, Eimeria tenella, E. mitis, E. praecox, в індичок - кокцидиоза, викликаного інфекцією Е. adenoides, Е. meleagrimitis, у гусей і качок - кокцидиоза, викликаного інфекцією Е. anseris, Е. truncata, у свиней - E. debliecki, E. guevardi, E. neodebliecki, E. perminuta. E. polita, E. porsi, E. romaniae, E. scabra, E. spinosa, E. scrofae.

При оральному введенні саліноміцин натрію практично не всмоктується з шлунково-кишкового тракту і робить свою дію в слизової і підслизової оболонках. Основна частина препарату (до 97%) виводиться головним чином з фекаліями в незміненому вигляді протягом 3 - 4 днів, а у птахів-несучок в невеликих кількостях з яйцем.

У рекомендованих дозах побічної дії препарату не виявлено. Кокцілад можна використовувати в господарствах протягом двох років без зниження ефективності і появи резистентних штамів еймерій. Чергування (ротація) препарату з іншими кокцидіостатиками (ампроліум, толтразурилу) дозволяє використовувати його тривалий термін. Кокцілад несумісний з тіамуліном і кітасаміціном. Забороняється застосування препарату курей-несучок в період яйцекладки, індичка, племінної птиці, коням і жуйних тварин. Забій свиней та птиці на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 5 днів після останнього застосування препарату. М'ясо тварин, убитих раніше встановленого терміну, може бути використано на корм звірам або для виробництва м'ясо-кісткового борошна.

дозування препарату 0,5 кг / т корму

При роботі з препаратом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни та техніки безпеки.

Кокцилад фасується в багатошарові крафт-мішки з поліетиленовим вкладишем по 20 кг.

 Умови та термін зберігання - 24 місяців з дня виробництва в оригінальній упаковці при температурі 0-25°С.