лізин (АДМ)

Лізин, - виробник:cj китай


Лізин - незамінна амінокислота, що входить до складу білків і бере участь в життєво важливих обмінних процесах. Зміст цього цінного речовини в рослинних кормах досить незначно, тому в раціоні птахів і тварин його не вистачає. Недолік лізину спостерігається в тих випадках, коли при годуванні використовуються переважно зернові культури, а частка кормів тваринного походження становить 1-2%. 
Амінокислота необхідна тваринам і птахам для синтезу нуклеотидів і хромопротеїни, а також для регуляції обміну азоту і вуглеводів. Кормової лізин, прискорюючи процес і відновлення кісткової тканини, сприяє зростанню молодняку, швидкому засвоєнню кормів, утворенню меланіну при оперенні птахів. 
Будучи природним імуномодулятором, лізин бере участь у всіх окислювально-відновних реакціях, позитивно впливає на синтез еритроцитів, забезпечує акумуляцію кальцію в кістковій тканині, сприяє повноцінному засвоєнню фосфору, забезпечує переамінірвоаніе і дезаминирование амінокислот. 
Дефіцит лізину в кукурудзяно-соняшникових кормах призводить до захворювань кістково-м'язової системи, ослаблення захисних сил організму, уповільнення росту. 
Однією їх основних особливостей лізину є його участь в окисленні вуглеводів. В результаті реакції, що відбувається між амінокислотою і вуглеводами, виходить не сприймалася організмом комплекс.Чтоби поліпшити доступність речовини (і всіх амінокислот), одержуваного з бобових та інших культур, продукти піддають тепловій обробці. Нормування потреби тварин в ньому враховують по доступному лизину до норми, визначеної відповідними таблицями. 
Застосування доступного лізину 
Доступний (засвоюваний) лізин використовується для вироблення білків, що у формуванні скелетних і м'язових тканин, ферментів, гормонів. При дефіциті доступних вуглеводів він бере участь в метаболічних реакціях, в результаті яких синтезується глюкоза і кетонові тіла. Цей процес забезпечує вивільнення енергії, необхідної птахові в період її голодування. У деяких видах кормів дефіцит лізину становить до 20%. 
Застосування: при нестачі лізину речовина включається в раціон всіх видів моногастричних тварин і аквакультури в складі комбікормів, концентратів, преміксів. 
Переваги продукції на основі лізину 
відмінне засвоєння поживних кормів; 
при збільшенні споживання корму з високим вмістом лізину, поліпшується його конверсія, що забезпечує швидке зростання молодняка, підвищення продуктивності дорослих особин; 
речовина володіє високими гомогенними властивостями (добре змішується з усіма типами кормів, створюючи однорідну масу) не псується при зберіганні в приміщеннях з високими температурами. Поставляється продукція в мішках по 25 кг. Термін зберігання - 2 роки з дня виробництва, за умови того, що товар знаходиться в сухому, захищеному від денного світла місці, при температурі 5-20 градусів. 
- Виробник: ADM (США)