біомаг - соя

БІОМАГ-СОЯ

 

Бактеріальний азотофіксуючий інокулянт – це найбільш відомий і поширений у світі продукт для забезпечення якісним азотним живленням бобових рослин. Основу інокулянту складають бульбочкові бактерії роду Rhizobium. Бобові здатні до активного азотфіксуючого симбіозу за умови наявності в прикореневій зоні цих бактерій. Вироблений в процесі симбіозу азот постачається рослині рівномірно протягом усіїє вегетації, а під час цвітіння та наливу бобів – максимально.

Дія інокулянтів для бобових лінійки «БіоМаг» базується на здатності корисних мікроорганізмів, що містяться в ньому, засвоювати азот з атмосферного повітря та переводити його в доступні для рослин форми, за рахунок симбіотичних зв’язків з рослиною забезпечувати їх дешевим екологічно чистим азотом, формувати більш розвинену кореневу систему, синтезувати ріст-стимулюючі речовини, придушувати ріст фітопатогенної мікрофлори - збудників хвороб рослин внаслідок конкурентного домінування.

Препарат «БіоМаг-СОЯ» – рідина жовтого кольору зі специфічним запахом живильного дріжджового середовища, яке є рідкою концентрованою сумішшю на основі культури живих азотфіксуючих бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum штаму LZ 21 з титром від 2,5*109 КУО, та продуктів їх метаболізму (фітогормони, біофунгіциди, антибіотики, амінокислоти, вітаміни). Штам володіє високим рівнем симбіотичної спорідненості з рослинами сої, що забезпечує високий рівень інокуляції практично на будь-яких сортах.

Лінійка інокулянтів для бобових «БіоМаг» - екологічно безпечні біологічні препарати, нешкідливі для людей, тварин, птахів та бджіл. Сприяють біологічному оздоровленню ґрунтів та знижують шкідливу дію нітратів, які нагромаджуються в результаті не регламентованого внесення мінеральних азотних добрив. Азотофіксуючі бактерії, розвиваючись у прикореневій зоні бобових рослин, збагачують ґрунт біологічним азотом, та додатково продукують ріст стимулюючі речовини. Також, «БіоМаг» дозволяє підвищити коефіцієнт використання рослинами азоту з мінеральних добрив.

Препарати «БіоМаг» для бобових, використовуються для передпосівної інокуляції насіння бобових культур шляхом механізованої (машин для протруювання насіння типу ПС-10 чи бетономішалки) або ручної обробки посівного матеріалу. Завдяки стабілізаторам в розчині, бактеризацію насіння можливо проводити за 5-7 діб до висіву.

Правила застосування:

 • Норма використання препарата «БіоМаг Соя» - 2,8 л. на 1  тону насіння. Для кращого нанесення інокулянта на поверхню насінини в складі препарату міститься біологічний прилипач.
 • Оброблене препаратом насіння має бути захищеним від попадання прямого сонячного проміння для збереження життєздатності бактерій, та має бути висіяним у падготовленний грнут на протязі 7 діб.
 • Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння, його можливо потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.
 • Перед додаванням препарату в робочий розчин рекомендовано збовтати та пропускати його через сітчастий фільтр.

Сумісність перарату «БіоМаг» для бобових:
Препарати мають синергетичну дію з біопрепаратми «Біофосфорин», «Гаубсин», лінійкою мікродобрив «Урожай», стимуляторами росту рослин, та сумісний з інсектицидами. При необхідності використання фунгіцидів, можливо поєднання препарату в суміші з фунгіцидами Вітавакс 200 ФФ в.с.к., Фундазол 50% з.п..

Переваги використання азотфіксатора бульбочкового «БіоМаг» бобові:

 • підвищує урожайність зернобобових культур на 15-30%;
 • підвищує рівень засвоєння макро- і мікроелементів з ґрунту;
 • відновлює та підвищує родючість ґрунтів, збагачуючи їх дешевим атмосферним азотом без додаткового внесення мінеральних азотних добрив;
 • позитивно впливає на врожайність наступних культур у сівозміні;
 • насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку;
 • поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів та вуглеводів;
 • підвищує стійкість рослин до хвороб;
 • не вимивається з ґрунту.

Правила зберігання препарату:
Препарат зберігати при температурі від +5°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату. Не рекомендується зберігати робочий розчин більше 5 годин.

Термін придатності препарату: – 6 місяців.

 

 

Биомаг-СОЯ Инокулянт универсальный для сои