біомаг

«БіоМаг»- біотехнологічний препарат пролонгованої дії для покращення азотного живлення рослин, стимуляції росту кореневої системи, та профілактики хвороб рослин.

До складу препарату «БіоМаг» входять живі клітини бактерії Azotobacter chroococcum покращеного штаму LZ 14 з титром від 1х109 КУО/мл, та продукти  метаболізму (фітогормони, біофунгіциди, антибіотики, амінокислоти, вітаміни).

 Препарат використовується для передпосівної обробки насіння, розсади, прикореневого підживлення зернових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культур та кімнатних рослин, а також покращення показників родючості ґрунту.     

 Сприятлива дія препарату «БіоМаг» на рослини зумовлена двома факторами: його здатністю засвоювати молекулярний азот з повітря (20-45 кг/га), та синтезувати різні біологічно активні речовини типу фітогормонів ауксинового, гіберелінового і цитокінінового рядів, антибіотиків, вітамінів групи В, органічних кислот і амінокислот.

Активний розвиток бактерій A.сhroococcum в ґрунті відбувається в діапазоні від +10ºС до +45ºС. Бактерії препарату «БіоМаг» ефективно розвиваються в вологих ґрунтах (60-70%) та із реакцією ґрунтового розчину рН 4,8-8,0. Високу ефективність від обробки препаратом насіння  відмічено на бідних азотом ґрунтах легкого механічного складу.

 

Основні переваги використання препарату:

  • підвищує на 5-15% схожість насіння, вкорінення розсади овочевих, сіянців та саджанців плодово- ягідних, та декоративних культур;
  • дозволяє заощадити на азотних мінеральних добривах (до 120 кг/га аміачної селітри), та знижує токсичний ефект на грунт від використання добрив та пестицидів;
  • підвищує на 5-15% показники врожайності культур та якість продукції;
  • активує корисну ґрунтову біоту, прискорює розвиток кореневої системи;
  • підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища;
  • синтезує фітогормони-регулятори росту та анти грибкові субстанції;
  • ефективно діє на протязі всього періоду вирощування у відкритому та закритому ґрунті;
  • відновлює родючість та структуру ґрунту.

 

Поєднання препарату «БіоМаг» під час обробки насіння з мікроелементами «Урожай» підвищує ефективність азотофіксуючих мікроорганізмів , як наслідок підвищуються урожайність та якість сільськогосподарської продукції.

Встановлена висока ефективність застосування азотфіксатора «БіоМаг» у змішаній культурі з препаратами «Біофосфорин» та «Целюлад» в середовищах з високим вмістом клітковини, яка є важливим джерелом вуглецю.

Поєднання «БіоМаг» з «Біофосфорин» та «ФітоДоктор» при внесенні в ґрунт перед сівбою сприяє підвищенню урожайності, цукристості та покращенню хімічного складу цукрових буряків.

Останні дослідження вчених мікробіологів та вірусологів вказують на те, що бактерія A.chroococcum синтезує речовини, які проявляють антагонізм до фітопатогенних грибів роду Fusarium, Alternaria, Penicillum та інші., а також відмічено частковий противірусний та антибактеріальний ефект.

Препарат «БіоМаг» – екологічно безпечний біологічний препарат, нешкідливий для людей, тварин, птахів та бджіл.

Важливо пам’ятати: внесення в ґрунт високих доз (від 30 кг д.р. /га) мінерального азоту сприяє деградації усіх видів азотофіксуючих бактерій, як наслідок, вони поступово припиняють процес азотфіксації.

Рекомендації по застосуванню:

  • Обробка насіння (розсади) препаратом - слід проводити за 3-5-днів до  посіву або перед висаджуванням розсади;
  • Оброблене насіння та розсаду необхідно оберігати від потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище +250С.

 

Спосіб обробки та дозування препарату:

Спосіб обробки

Норма витрати суспензії

Обробка насіння зернових і зернобобових культур

0,5-2,0 л/т

Обприскування грунту перед сівбою с.-г. культур обприскувачем

1,0-1,5 л/га (витрата робочого розчину 300-500 л/га)

Обприскування с.-г. культур по вегетації (озима пшениця, ярий ячмінь, цукрові буряки, овочі та ін.)

0,5-1,5 л/га (витрата робочого розчину 250-300 л/га)

Приготування робочого розчину:

     Перед додаванням препарату в робочий розчин рекомендовано вміст потрібно ретельно збовтати та пропускати через сітчастий фільтр.

Для обробки насіння, готують водний розчин з розрахунку 10 л/т насіння. В першу чергу, в розчин вносяться хімічні компоненти, останніми вносяться біологічні компоненти. Насіння та посадковий матеріал обробляють у затінку або під навісом, уникаючи попадання прямих сонячних променів.

Для обприскування рослин в період вегетації, норма внесення робочого розчину - 250 – 300 л/га. Препарат «БіоМаг» добре сумісний з гербіцидами, інсектицидами та добривами. Мало сумісний з хімічними фунгіцидами.

Обробку рослин проводити в періоди мінімальної сонячної активності (ранок, вечір, ніч, хмарність).

Робочий розчин потрібно використати на протязі 3-х годин.

Робочі розчини зберігати  у затінку або під навісом, уникаючи попадання

прямих сонячних променів.

 

Правила зберігання препарату:

Препарат зберігати при  t° від +5°С до +20°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів.

Термін зберігання: 6 міс.

Виробник ДП «Ензим», м. Ладижин, Вінницька обл.         

скачати характеристику

біомаг.docx 

біомаг.pdf

біомаг.zip

                                                                                      

 

Биомаг (азотфиксатор почвенный)