Адю Макс

    «АдюМакс» - поверхневий ад’ювант - сурфактант  нового покоління для покращення покриття, утримання на рослинній поверхні та проникнення в тканини рослин робочих розчинів, з метою підвищення ефективності дії засобів захисту рослин.
Діюча речовина: трисилоксан + природний полісахарид .
     «АдюМакс» рекомендується застосо¬вувати для підвищення ефективності дії ЗЗР, регуляторів росту, біопрепаратів та мікроелементів на всіх культурах.

Механізм дії: Восковий наліт рослини, покриви шкідників і навіть гриби-патогени мають виражені водовідштовхуючі властивості. Це спричиняє стікання крапель робочого розчину з об'єкту. «АдюМакс»  забез¬печує щільне зчеплення робочого розчину з об’єктом та зменшує стікання.  Робочий розчин з ад’ювантом, проникає у рослину та поширюється на листковій поверхні у 8-16 разів краще, в порівнянні з робочим розчином без ад’юванта. Завдяки маслянистій основі та швидкому прилипанню, «АдюМакс» забезпечує стійкість пестициду до змиван-ня опадами вже за декілька хвилин після обробки, захищає пестициди від втрат внаслідок випаровування, летючості та розкладу від фотодеградації.
Препарат підвищує ефективність дії продуктів для хімічного та особливо біоло-гічного контролю, наприклад, препаратів на основі продуцентів Trichoderma spp., Bacillus spp., Streptomyces spp., Pseudomonas spp. та ін.
      При обробці насіння, «АдюМакс» сприяє якісному нанесенню препаратів та унеможливлює їх осипання. Також, він сприяє утриманню вологи навколо насінини, в результаті чого відбувається швидше проникнення вологи у насінину та швидше і дружніше проростання.
     При застосуванні із ґрунтовими гербіцидами – знижує їх негативний вплив на проросток культури за рахунок утримання гербіциду у верхніх шарах ґрунту та зменшення ступеню його вимивання.
     Препарат дозволяє знизити норми внесення пестицидів до мінімально рекомендованих. Також, дозволяє знизити об’єм робочого розчину на 15 – 25 % та підвищити швидкість оприскувача до 12 – 15 км/год.  
Сумісність: «АдюМакс» сумісний в бакових сумішах із більшістю пестицидів, проте при виникненні сумнівів - провести пробне змішування. Бакову суміш бажано використовувати відразу після приготування.

Норма витрати: використовувати  0,015%-0,02% від об’єму робочого розчину;
50-100 мл. препарату/200-250 л води/га., для польових культур;
200-300 мл. препарату /600 – 1000 л води/га., для плодово-ягідних культур;
10 мл. препарату /10 л води на 1 т насіння.

Спосіб приготування: Заповнити 2/3 баку обприскувача водою, додати пестициди (мікродобриво), а потім додати необхідну кількість «АдюМакс». Долити в бак обприскувача воду при постійному перемішуванні.
Застереження: Не обробляти препаратом ті культури, що знаходяться у стані стре¬су (внаслідок  несприятливих погодних умов, проблем живлення, пригнічення після внесення пестицидів тощо).

Препарат «АдюМакс» не токсичний, безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища.
Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення. Тара: 0,5 л. та 5 л. каністри.

Виробник ДП «Ензим», м. Ладижин, Вінницька обл.


скачати характеристику

АдюМакс.docx 

АдюМакс.pdf

адюмакс.jpg