Способи обробки та дозування препарату:

  • При обробці насіння сприяє якісному нанесенні препаратів та унеможливлює втрати їх діючої речовини, а при висіві такого насіння – утримує грунтову вологу навколо насінини та прискорює його проростання.
  • Сприяє якісному нанесенні грунтових гербіцидів та їх утриманню у верхньому шарі грунту, забезпечує стабільну дію при випадінні надмірної кількості опадів.

Культури

Об'єм води, л/га

Норма витрати препарату, л/га

Польові культури

200-250

0,05-0,1

Плодово-ягідні культури

600-1000

0,2-0,3

Передпосівна обробка насіння

л/т

мл/т

Внесення з ґрунтовими гербіцидами

200-300

0,075-0,150

Інші

0,015-0,02% від об'єму робочого розчин

Застереження

• Не обробляти культури, що знаходяться у стані стресу (внаслідок несприятливих погодних умов, проблем живлення, пригнічення після внесення пестицидів, тощо). Не використовувати Адюмакс® разом з ЗЗР за умов високої температури та інтенсивного сонячного світла.

Вигоди від використання препарату

  • Економія витрат робочого розчину на 15-25%;
  • Зменшує поверхневий натяг робочого розчину, що забезпечує добре змочування поверхонь в тому числі покритих волосками (стебла та листя рослин, деякі шкідники)
  • Підвищує проникну здатність пестицидів та мікроелементів без руйнування воскового нальоту
  • Дозволяє знизити норму витрати пестицидів до мінімально рекомендованих, знизити витрати робочого розчину на 15-25% та підвищити швидкість обприскувача до 12-15 км/год.

Сумісність препарату

Адюмакс® сумісний в бакових сумішах із більшістю пестицидів, проте при виникненні сумнівів необхідно провести пробне змішування. Бакову суміш бажано використовувати відразу після приготування.

Ілюстрація роботи препарату Адюмакс® на листку кукурудзи