Гаубсин

«Гаубсин» - універсальний біотехнологічний препарат широкого спектру дії для захисту сільськогосподарських та плодово – ягідних культур від комплексу хвороб. Препарат проявляє антимікробну, антифунгальну та ріст-стимулюючу дію.

        «Гаубсин» - нативна культуральна рідина на основі двох штамів культури Pseudomonas aureofaciens з титром клітин від 5x109 КУО/мл, характеризується високим рівнем біологічної активності на протязі трьох місяців зберігання.

      Препарат не просто знищує збудників хвороб і пригнічує їх розвиток, а й проявляє лікувальну дію на рослини.

Переваги застосування препарату:

 • «Гаубсин»  застосовується в будь-яку фазу розвитку рослин: від сходів до плодоношення. Для дієвого захисту від хвороб польових, овочевих, баштанних культур, виноградників, плодових, паркових і лісових насаджень, а також в квітникарстві та в умовах закритого грунту.
 • «Гаубсин»  при вірному застосуванні, пригнічує на 95% розвиток практично усіх хвороб, що викликаються грибами: оїдіум, мільдью, чорна плямистість, сіра гниль, борошниста роса, аскохітоз, вертицильоз, септоріоз, фузаріоз, пероноспороз, тверда сажка та ін. Також, препарат спричиняє пригнічуючу дію на вірусних збудників хвороб, а його ефективність проти тютюнової мозаїки може сягати 80-97%.
 • В продовж вегетації, «Гаубсин»  проявляє ріст-стимулюючу дію, внаслідок чого підвищується стійкість рослини до борошнистої роси на зернових, фітофторозу на картоплі, фітофторозу та макроспоріозу на помідорах та сприяє підвищенню врожайності вказаних культур.
 • «Гаубсин» гальмує ріст льодоутворюючих бактерій Pseudomonas syringae pv., цим самим захищає рослини від ушкоджень при заморозках.
 • «Гаубсин»  не викликає резистентності у збудників хвороб, тому з часом не виникає потреби у збільшенні норми використання препарату.
 • «Гаубсин»  не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, людей, теплокровних тварин, риб, бджіл та інших корисних організмів біоценозу, а також не є фітотоксичним для культурних і дикоростучих рослин.
 • Препаратом обприскують рослини при першій ознаці захворювань, за вегетацію проводять 2-4 обприскування.

Препарат «Гаубсин», сумісний з інсектицидами, гербіцидами, біопрепаратами, добривами, та з хімічними фунгіцидами, окрім тих, що містять мідь та ртуть.

Перед додаванням препарату в робочий розчин, вміст потрібно  ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.

Робочий розчин потрібно використати на протязі 3-х годин. Насіння та посадковий матеріал обробляють у затінку, уникаючи прямих сонячних променів.

Технологія застосування препарату «Гаубсин»

Культура

Строки обробки, фази

розвитку рослин

Норма , л/га

Будники хвороб

Зернові:

пшениця,

ячмінь,

жито, соняшник

Обробка насіння

 

1-2

Іржа, гнилі сходів, пліснявіння насіння, аскохітоз, фузаріоз колосу, борошниста роса, пероноспороз, лінійна плямистість.

 

Обприскування по вегетації (зернових в фазу виходу в трубку)

2-3

Сади:

Яблуня, слива, персики, абрикоси, айва, вишні тощо.

 1. Зелений конус
 2. Бутонізація
 3. Цвітіння
 4. Через 15 днів
 5. Через 10-12 днів
 6. Перед збиранням урожаю

5-10

Моніліоз, кучерявість листя, біла плямистість, парша, борошниста роса, плодові гнилі, кокомікоз вишні, черний рак, бура дірчаста плямистість.

Виноград

 1. Розпускання бруньок
 2. Перед цвітінням
 3. Після цвітіння
 4. Через 10-14 днів
 5. Через 10-14 днів після трьох обробок
 6. Перед збором урожаю.

5-10

 

Мільдью, оідіум або борошниста роса, антракноз, краснуха, чорна гниль, біла гниль, сіра гниль

Ягідні культури:

Смородина,

аґрус, малина, суниця, полуниця, обліпиха

 

 1. Перед цвітінням
 2. Після цвітіння
 3. Через 10-14 днів
 4. Через 10-14 днів після 3-х обробок

6

 

 

Борошниста роса, стовпчаста іржа, курча вість листя, сіра гниль, хлороз, мозаїка малини.

Овочі

 

 

Замочування насіння протягом 2-3 годин

3

Борошниста роса, антракноз, фуза-ріозне в’янення, бактеріоз, бура плямистість, бакт-еріальний рак, чорна ніжка, мак-роспоріоз, кучерявість листя, чорна пліснява.

 1. При появі третього листка
 2. Перед цвітінням
 3. Через 10-14 днів
 4. При дозріванні
 5. По мірі необхідності

5

Правила зберігання препарату «Гаубсин»:

Препарат зберігати при t° від +2°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів.

Термін зберігання препарату – 3 місяці.

Виробник ДП «Ензим», м. Ладижин, Вінницька обл.       

скачати характеристику

гаупсин.docx

гаупсин.pdf

гаупсин.zip                                                                                      

 

 

Гаубсин (Препарат инсекто-фунгицидного действия)