MICOCELL

MicoCell (Комплезим ТІ®) – комплексний мікробно-ферментний препарат для прискорення процесу гуміфікації та мінералізації рослинних решток та оздоровлення ґрунту.

 

Характеристика препарату

Діюча речовина

Комплекс штамів Bacillus ssp. (3 штами), Trihoderma harzianum та продукти їх метаболізму: целюлозолітичні ферменти, фітогормони, антибіотики, вітаміни

Загальний титр не менше 2*109 КУО/г

 

Препаративна форма

Порошок

 

Упаковка

20 кг                           5кг                                  1кг

 

Умови зберігання

При температурі зберігання  від -30°С до +30°С – термін придатності – 36 місяців. Препарат зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ потраплянню вологи.

Норма витрати

Культура

Норма

внесення, кг/га

Норма витрати

води, л/га

Спосіб внесення

Зернові колосові

0,5 – 0,75

200 – 400

Літньо-осінній період:

Обприскування рослинних решток в полі, відразу після збору урожаю, з послідуючою заробкою решток в ґрунт до 15-18 см (дискування, оранка)

Навесні:

Обприскування рослинних решток в полі при температурі ґрунту більше 5°С з одночасною заробкою препарату (оранка, дискування, культивація)

Ріпак

0,5 – 0,75

Соя

0,5 – 0,75

Кукурудза

0,75 – 1,0

300 – 500

Соняшник

0,6 – 0,75

ВЛАСТИВОСТІ ПРЕПАРАТУ MICOCELL (КОМПЛЕЗИМ ТІ®)

 

 1. Деструкція рослинних залишків
 2. Фунгіцидні властивості
 3. Оздоровлення грунту
 4. Покращення живлення рослин

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 

 1. Термін зберігання препарату 3 роки
 2. Температура зберігання від  -30 °С до +30 °С. Основний показник зберігання – вологість: не зберігати продукт у відкритому стані.
 3. Низька норма витрати препарату 0,5 – 1,0 кг/га.
 4. Завдяки тому, що бактерії знаходяться в складі препарату у вигляді спор, його дозволяється використовувати у будь-яку пору доби.
 5. Спори бактерій та грибів «оживають» при настанні сприятливих умов по волозі. За рахунок цього досягається універсальність застосування продукту в різних технологіях та періодах внесення – «під клієнта»
 6. Спори та БАР, які входять у склад препарату, дозволяють застосовувати його як при стандартних умовах, так і в умовах недостатньої зволоженості та за підвищених температур на відміну від рідких деструкторів
 7. Препарат MicoCell (Комплезим ТІ) дозволяється вносити одночасно із чистим КАС та іншими РКД. При цьому потрібно робити маточний розчин препарату.

 

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ

 

 • Для найкращого результату, з метою збереження вологи в ґрунті, препарат вносять по пожнивних рештках відразу після збору урожаю.
 • Рослинні рештки в полі мають бути подрібнені (30-100 мм) та рівномірно розкидані по площі.
 • Препарат застосовують при температурі повітря від +5°С до +45°С;.
 • Оптимальні умови дії препарату: рН - 5,0-8,0.
 • Для пришвидшення роботи препарату в бакову суміш рекомендовано додавати стартову дозу азоту. 5-7 кг д.р. на га азотних добрив.

 

СУМІСНІСТЬ ПРЕПАРАТУ

 

 • Препарат сумісний з більшістю інсектицидів, гербіцидами, біопрепаратами та добривами.
 • Препарат можливо використовувати з високими дозами азотних добрив (аміачна селітра, КАС тощо, крім рідкого аміаку). При використанні з азотними добривами готовий баковий розчин, необхідно використати протягом 1 – 2 годин.