метаризин

Метарізін

«Метаризин» - новітній біотехнологічний препарат для боротьби із ґрунтовими шкідниками: медведка, дротяники, личинки та імаго травневого і колорадського жука, золотиста картопляна нематода.

 

Активну      дієву         основу      препарату         складають         міцелій та     спори ентомопатогеного гриба Metarhizium anisopliae з титром від 1,5 х 107 КУО/мл.

Розростаючись в ґрунті в прикореневій зоні, міцелій гриба створює ланцюг пасток, через які шкідники  мають потрапити до насіння та коріння рослин. При попаданні шкідника у міцелій, гриб на протязі 12 годин проростає на тілі шкідника і уражує жирову тканину, кишковий тракт, паралізує нервову систему, м’язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори ґрунту. Повна загибель наступає через 40 – 120 годин в залежності від віку личинки або імаго.

 

Особливості використання:

«Метаризин» вносять в грунт будь-яким доступним способом: методом змішування з добривами, в розчині з поливною водою, обприскуванням грунту.            Застосовувати препарат рекомендується восени або навесні, особливо в період випадання проливних дощів. Після внесення препарату грунт обробляється відповідно до технології: оранка, культивація, дискування, підгортання. Найбільш ефективно вносити препарат у вологий грунт перед його обробітком. 

       При висаджуванні розсади або саджанців, замочують кореневу систему в розчині препарату або вносять його із поливною водою.

Щорічне застосування препарату «Метаризин» сприяє істотному зниженню кількості ґрунтових шкідників.

 

Дозування препарату:

Норма витрати препарату «Метаризин» становить 10,0 л/га. Норма робочого розчину від 200 л/га. 

Для замочування розсади – 10,0 – 20,0 г/10 л води, від 2-х годин.

 

Міри безпеки: безпечний для людей, тварин, дощових черв’яків, а тому застосування препарату не потребує особливих мір безпеки.

Сумісність: препарат сумісний з біопрепаратами, регуляторами росту, інсектицидами та добривами; не сумісний з фунгіцидами.

Правила зберігання препарату:

Зберігати препарат «Метаризин» слід у сухому прохолодному приміщенні при температурі від 5оС до +20оС, окремо від харчових продуктів та ліків в місцях недоступних для дітей і тварин. Зберігання робочого розчину більше 3-х годин не допускається.

Термін придатності: 6 міс.

Виробник ДП «Ензим», м. Ладижин, Вінницька обл.