несприятливі погодні умови

Доброго дня шановні партнери

В зв’язку з несприятливими погодніми умовами, а саме інтенсивними дощами діючі речовини хімічних інсектицидів і фунгіцидів промиваються в нижні шари грунту.  Через це молода рослина вже на початкових етапах розвитку лишається беззахисна перед хворобами та шкідниками. Грунт прогрівся вже до температури вище десяти градусів. При таких умовах коли є багато вологи і достатньо тепла проходить інтенсивний розвиток грибкових і бактеріальних хвороб та грунтових шкідників.

Що робити  в таких умовах? Рішення є, представляєм вашій увазі біологічні препарати грунтової дії «Ензим Агро». Порівняно з хімічними фунгіцидами біологічні фунгіциди  ФітоДоктор® та Viridin (Триходермін) мають ряд переваг:

  • Під час інтенсивних дощів не промиваються, а навпаки інтенсивно розвиваються утворюючи бар’єр для патогенів навколо кореневої системи рослини;
  • Захисна дія протягом всього періоду вегетації, аж до збору урожаю;
  • підвищується імунітет рослин;
  • відсутність резистентності у збудників хвороб;
  • при сумісному використанні з хімічними фунгіцидами сприяють підвищенню їх ефективності (посилення дії) та знижує можливість виникнення стійкості у патогенів до хімічних препаратів;
  • можливість отримання органічно чистої продукції;
  • підвищується продуктивність рослини;
  • нетоксичні та нешкідливі для людини, тварин, птахів і бджіл;
  • проявляють стимулюючий ефект та забезпечують зниження фітотоксичної дії при використанні хімічних ЗЗР;
  • є ефективним засобом захисту с.г. культур в органічному землеробстві.

В даних погодніх умовах відмічено що посіви оброблені лінійкою комплексних протравників BINOC візуально видно кращий розвиток рослин, стресостійкість та менший розвиток хвороб.

 

Також представляєм вашій увазі грунтовий інсектицид Ентоцид®  - біотехнологічний препарат для боротьби із ґрунтовими шкідниками: ведмедка, дротяники, личинки совок, діабротики, личинки травневого і колорадського жука, зимуючі форми шкідників у ґрунті.

Ентоцид не промивається в грунті, залишаючись в прикореневій зоні рослини де найбільш активні шкідники. Спори гриба активні протягом року, туму посіви забезпечені захистом протягом всього періоду вегетації. Спори гриба в ґрунті, при попаданні на тіло шкідника, протягом 10-12 годин проростають і уражують жирову тканину, кишковий тракт, паралізують нервову систему, м’язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори ґрунту. Повна загибель настає через 40-120 годин після зараження шкідника в залежності від віку та стадії розвитку шкідника.

Панацеї на всі випадки життя немає, але є оптимальні рішення на всі випадки погодніх умов. Адже здорова захищена рослина запорука високого і стабільного урожаю.